8 Nisan 2018 Pazar

Oriflame Dünyasına Hoşgeldiniz


Merhaba sevgili dostlar. Sizlere hayatınızın fırsatı ile karşınızdayız. Nasıl mı sizi oriflame dünyası ile tanıştırmaya geldik. Peki hep duyduğunuz ama tam olarak ne olduğunu bilmediğiniz oriflame nedir? Sadece kozmetik ürünleri satan bir firma mı? Yoksa kendi işini kurmak isteyenlere müthiş imkanlar sağlayan %50 yıldan fazladır hem insanların kozmetik ürünlerini doğal yollardan karşılamalarını sağlayan bir firma mı? Evet her ikisi de. Yani ister kozmetik ihtiyaçlarınız için üye olup ürünleri %30 indirimli sipariş edebilirsiniz. İster satış yaparak ürünlerden kar elde edin. Yada işi daha da geliştirin satış ekibinizi kurun hep beraber ürün sattıkça daha çok kazanın. Buna oriflame kariyer planı diyoruz. Satış temsilciliğinde direktörlüğe geçerek satış yapan ekibinizi yönetin hem onlar hem siz daha çok kazanın.

Evet anlattığımız gibi oriflame ürünlerini kullanan ve satan insanlar üzerinden satmayı tercih etmiş, bir ürünü en iyi kullanan insanın anlatabileceği gerçeğinden hareketle, insanları bu işe katarak üye olmayı isteyen 18 yaşını doldurmuş herkese kazancından pay vermeyi vaad eden, ve bu işi 50 yıldan fazladır yapan nadir firmalardan biridir.

Peki siz de ister çalışın, ister iş arayan biri yada evde oturan biri olun. İsterseniz sizinde kendi işiniz olabilir. Kulağa hoş geliyor öyle değil mi? İstediğiniz saatte çalışma imkanı ile özelliklere ev hanımlarına çok uyan, ama kendini daha fazla geliştirmek isteyenler için çalıştığı işi bırakıp bu işe odaklanmayı seçtirebilecek kadar avantajlı bir iş. Çünkü çok daha fazla para kazanma imkanı var bu işte. Üstelik üst direktörlerde olan ücretsiz araba kampanyaları ile çok güzel bir arabanız da olabilir. E daha ne olsun ücretsiz üye olarak tüm bu fırsatlara merhaba diyebilirsiniz.

Unutmayın:

  • Üyelik ücreti yok.
  • Sipariş zorunluluğu yok.
  • Ücretsi katalog adresine gelsin.
  • Kandi işinin patronu ol.
  • Ekibini kur onlar sattıkça hep beraber kazanın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Oriflame Üyelik Fırsatları

Oriflame üyelik fırsatları nelerdir? Oriflame üyelik ile pek çok fırsat kazanabilirsiniz. Size oriflame fırsatlarını açıklamaya ...