2 Mayıs 2018 Çarşamba

Oriflame Üyelik Fırsatları


Oriflame üyelik fırsatları nelerdir?

Oriflame üyelik ile pek çok fırsat kazanabilirsiniz. Size oriflame fırsatlarını açıklamaya çalışacağız. Öncelikle bu fırsatlardan yararlanmak için Oriflame üyesi olmak gerektiğini hatırlatalım. Oriflame üyesi olmak için linkten açılan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Danışmanımız sizi telefonla arayacak ve kesin kaydınızı yapacaktır. Bu kısa hatırlatmadan sonra fırsatlardan bahsedebiliriz.

Oriflame Altın Fırsatlar Kataloğu                              

Her ay yayınlanan Oriflame Altın Fırsatlar Kataloğundan herhangi bir ürün siparişi veren herkes altın fırsatlardan yararlanabilir. Oriflame Altın fırsatlardan almak istediğiniz ürünleri, katalogdan almak istediğiniz ürünlerle aynı anda sipariş vermeniz gerekir. Altın fırsatlar ve outlet kataloğundaki fiyatlar Oriflame üyelerine özel alış fiyatlarıdır. Oriflame Üyelik fırsatlarını kaçırmayın.

Oriflame Elmas Fırsatlar Kataloğu

O ayki Oriflame Kataloğundan 75 BP ve üzeri alışveriş yapan herkes Oriflame elmas Kataloğundaki indirimli fiyatlar üzerinden sipariş yapabilir. Buradaki fiyatlar şartları yerine getiren üyelere özel fiyatlardır. Müthiş indirmli olan bu fiyatlardan yararlanmak için o ayki katalogdan 75 BP ve üzeri sipariş vermiş olmanız gerekmektedir. Oriflame Üyelik fırsatlarını kaçırmayın.

Oriflame Kat Kat Kazan Kataloğu

O ayki Oriflame kataloğundan 125 BP değerinde sipariş verenler bir sonraki ayda belirtilen ürünü çok daha ucuza alabilme fırsatına sahip olurlar. Mesela Nisan ayında 125 BP sipariş verenler Mayıs ayında 130 TL değerindeki Golden Grace Kol Saatine sadece 15.99 Tl ye alabilirsin. Üstelik satış kazancıyla beraber aylık kazancın 182 TL olmaktadır. Oriflame Üyelik fırsatlarını kaçırmayın.

Oriflame Hoş Geldin Programı

Oriflame Hoş geldin programı ise yeni üye olanlara sunulmuş bir programdır. Programda belirtilen zamanlarda belirtilen aşamaları tamamlayınca belirtilen fırsatları almaya hak kazanırsınız. Bu program sayesinde müthiş indirimli ürünler alabilirsiniz. Kaçırmayın diyebileceğimiz bir program. Bu programı sadece bir defa kullanabilirsiniz. Bu yüzden kazancınızda o oranda yüksektir. Yani bu fırsat sadece bir kere gelir size de kullanmak düşer. Ürünlerin ne olduğunu ve o üründeki kazançları, katılım şartlarını sitemizden takip edebilirsiniz. Her ay yayınladığımız Oriflame online katalog ve fırsat kataloglarını takip etmeyi unutmayın. Kaçan balık büyük olur. Oriflame Üyelik fırsatlarını kaçırmayın.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Oriflame Üyelik Fırsatları

Oriflame üyelik fırsatları nelerdir? Oriflame üyelik ile pek çok fırsat kazanabilirsiniz. Size oriflame fırsatlarını açıklamaya ...